SOGA

Profesjonalny system obsługi punktów gastronomicznych SOGA stanowi niezwykle przydatne narzędzie wspierające funkcjonowanie każdej restauracji, baru, kawiarni, etc. SOGA to idealne rozwiązanie wszędzie tam gdzie szybka i sprawna obsługa Klienta jest najwyższym priorytetem. Intuicyjność obsługi w połączeniu z nowoczesnym interfejsem zapewniają najwyższą ergonomię i wygodę pracy. System został zbudowany w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić pracę na ekranie dotykowym i dlatego został wyposażony w odpowiednio duże przyciski zapewniające wygodę i przyspieszenie obsługi Klienta. SOGA jako system modułowy daje możliwość wyboru i swobodnej konfiguracji. Nie musisz już kupować ogromu funkcji nieprzydatnych w Twoim lokalu. Zapłać wyłącznie za to czego rzeczywiście potrzebujesz.

SOGA XS

Prowadzisz niewielkich rozmiarów punkt gastronomiczny? Nie potrzebujesz rozbudowanych funkcji zarządzania lokalem? Szukasz przyjaznego rozwiązania za niewygórowaną cenę? Jeżeli tak to właśnie wersja XS będzie dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. SOGA XS została stworzona z myślą o punktach sprzedaży, gdzie najbardziej istotnymi czynnikami są szybkość i intuicyjność sprzedaży połączona z łatwością obsługi nawet dla nowego personelu. Dzięki maksymalnemu oproszczeniu systemu do niezbędnych, w każdym punkcie gastronomicznym funkcji, zredukowaniu ulega rónież cena w odniesieniu do standardowej wersji oprogramowania. Jeżeli w miarę rozwoju Twojej firmy pojawi się konieczność wprowadzenia dodatkowych funkcjonalności istnieje możliwość płynnego przejścia na wersję standardową systemu SOGA. Główne różnice pomiędzy wersjami skupiają się na: ograniczeniu liczby sal do jednej, liczby stolików do 10 oraz brak takich funkcjonalności jak obsługa magazynu, bonowników i wag.

Program bazowy SOGA Proffesional

To gwarancja szybkiej i wyogdnej pracy z wykorzystaniem ekranów dotykowych. Już wersja bazowa zawiera szeroki zestaw funkcjonalności umożliwiający pracę lokalu w podstawowym zakresie. Wśród wielu funkcji wymienimy tu tylko nieliczne

 • graficzne odwzorowanie układu stolików na sali
 • obsługa rachunków: łączenie, dzielenie, przekazywanie pomiędzy kelnerami
 • wydruk zamówień na drukarce fiskalnej
 • sprzedaż zestawów (np. hotdog + frytki + cola)
 • sprzedaż pizzy
 • funkcja szybkiej sprzedaży (bez przypisania do stolika)
 • obsługa różnych form płatności
 • obsługa rabatów i Happy Hours
 • obsługa kart rabatowych, oraz pre-paid
 • wystawianie faktur i korekt
 • tworzenie raportów sprzedaży, m.in.: stan kasy, sprzedaż artykułów, udzielone rabaty, obrót wg godzin, stan kasy, anulacje i pomyłki, psrzedaż artykułów wg form płatności, obrót w poszczególnych grupach wg form płatności, wpłaty i wypłaty wg kelnerów, rozliczenie kierowców, koszty dostaw, raport ogólny zawierający ilość wystawionych rachunków, ilość klientów, średnią ilość kilentów na rachunek, średnią wartość rachunku, średnią wartość rachunku na klienta.